אודות

מי אנחנו

חברת איילנד גארד הינה חברה המתמחה בניטור מצלמות בזמן אמת למניעת אירועי חירום באתרים, נזקים, שריפות, פריצות, גניבות ומניעת אובדן הכנסה.

מוקד התצפיות שלנו נותן שירות כפול של תצפית אנושית רציפה וכן ניטור טכנולוגי מבוסס בינה מלאכותית

החברה מספקת שירות לארגונים,חברות,עיריות,מועצות מקומיות, וכן אתרים רגישים בעולם.

החברה נוסדה ע"י קצינים יוצאי צה"ל המתמחים בתחום, החברה משתמשת בטכנולוגיות ישראליות מתקדמות וכן פועלת בקונספט תצפיות של צה"ל, אנחנו חברה עם ראש צעיר וחדשני למציאת פתרונות אבטחה יצירתיים לכל לקוח.

מה אנחנו מספקים?

החברה מפעילה מוקד תצפיות חדשני הנותן שירות ניטור מצלמות בזמן אמת משלב בין תצפית אנושית לבין התראות מהמצלמות.

מערכות אבטחה מסורתיות הן "ריאקטיביות", מתאימות בעיקר לחללים הפנימיים ומחכות לפורץ שיפעיל חיישן כלשהו במערכת האזעקה, האזעקה תתריע למוקד לאחר שהפורצים כבר בשטח שלך וגרמו לנזק.

איילנד גארד נוקטת בגישה פרואקטיבית (מניעתית), הצוות המיומן שלנו עוקב אחר אזורים החיצוניים והפנימיים בעסק שלך כדי למנוע אירועים לפני שהם מתרחשים. אנחנו לא מחכים לאזעקות. אנו צופים ומזהים את הגנב בשלב מקדים בו הוא מתכנן את נתיב החדירה שלו ומיד פועלים לסיכול האירוע, התצפיתנים המיומנים שלנו משתמשים במערכת הכריזה ומבריחים את הפורצים בצורה מיידית ובכך מונעים את האירוע לפני שהוא מתרחש.

 

אנו מתקשרים למשטרה ולכוחות הסיור ומדווחים להם על אירוע בזמן אמת  ולכן גם זוכים לתגובה מהירה מאוד של כוחות המשטרה.

בנוסף, השירות שלנו מסייע במניעה של שריפות, נזקים 

זיהוי שריפה בשלב ראשוני יכול לעשות את ההבדל בין שריפה משתוללת לאירוע קטן. החברה הצילה מספר רב של עסקים משריפה בזכות הזיהוי המקדים ע"י התצפיתניות.

השיטה

img-3

 

ארבעת מעגלי האבטחה

שיטת האבטחה הנפוצה מבוססת על גורם מתריע אחד שהוא החיישן שיתן טריגר לכך שיש אירוע כלשהו,שימוש במעגל אבטחה אחד אינו אמין דיו כדי לשמור על עסק, ועובדתית ברוב המקרים מעגל האבטחה הזה לא מצליח למנוע את הפריצות

בנוסף המוקדים הרגילים הפועלים בשיטה זו מחזיקים אלפים של אתרים למוקדנית אחת דבר היוצר עומס, הצפה של התראות שווא מפני חיישנים תקולים וחתולים שמפעילים את ההתראות, אדישות כלפי ההתראות מרוב התראות שווא, חוסר היכרות אישית עם הלקוח וכן זמן טיפול ארוך ויקר עד שמגיעים לטפל בכל רשימת האירועים שנפתחו במערכת,

תפיסת האבטחה של איילנד גארד הינה חדשנית מבוססת על 4 מעגלי אבטחה שונים הפועלים בו זמנית לכל אתר. 

1.תצפית אנושית חייה של המצלמות החיצוניות והפנימיות המרכזיות באתר.

2.חיבור המצלמות לניטור אנליטי מבוסס בינה מלאכותית לקבלת התראה אוטומטית על אדם או רכב בשטח המצלמה.

3.קבלת התראה מחיישני האזעקה.

4.הפעלת אמצעים לחסימת הגנבים כגון כריזה, מערפלי עשן וכן הפעלת כוחות סיור ושיטור מהירים.

תפריט נגישות